PřihlášeníHomeopatická lékařská asociace

Sdružení lékařů, klinických psychologů, doktorů a magistrů farmacie praktikujících klinickou homeopatii.

Stát se členem

Více informací o HLA

Hlavní kategorie

O HLA

Podrobné informace o
Homeopatické Lékařské Asociaci, Členství, Mezinárodní spolupráce,
Kontakt ...

Pro členy HLA

Publikace, Přednášky lektorů, Poradna pro začínající homeopaty, Příběhy z ordinací ...

Homeopatie

Klinická homeopatie, Klinické studie, Chorobopisy, Brožury, Bakalářské práce, Mezinárodní akce, Kongresy a konference ...

Vzdělávání

Studium CEDH, Pediatrické moduly, ORL moduly, Specializační semináře, Vzdělávání pro zdravotnické profese ...

Poradna

HLA provozuje poradnu pro začínající homeopaty kde je možné konzultovat dotazy s homeopatickými odborníky.

Naše publikace

Přehled knih a publikací, které lze u nás koupit na dobírku nebo na seminářích.

Aktuality

Zpráva ze zasedání ECH v Sofii

Ve dnech 15.11.-18.11.2018 se v Sofii uskutečnilo tradiční podzimní zasedání European Committee for Homeopathy. Tradiční jednání rady ECH a podvýborů bylo tentokrát doplněno o workshopy a sympozium „Homeopatie v 21. století – Integrace homeopatie do humánní, dentální a veterinární lékařské praxe“.
Číst dále

Nový výzkum paměti vody možná povede k lepšímu porozumění homeopatii

Dne 14. července 2018 se v londýnské Královské lékařské společnosti konala konference na téma „Nové obzory ve vědě o vodě“ zaměřená na homeopatii. Konference se zúčastnilo mnoho vážených řečníků včetně laureátů Nobelovy ceny profesora Briana Josephsona a profesora Luca Montagniera a dále profesorů Geralda Pollacka, Vladimira Vojejkova, Alexandera Konovalova a Dr. Roberta Verkerka.
Číst dále

Nenechte si ujít Mezinárodní konferenci CEDH v NICE - už v lednu 2019!

18. a 19. ledna 2019 se bude konat další ze série úspěšných konferencí CEDH! Tentokrát ve Francii v překrásném městě NICE. Na konferenci nebudou chybět ani zástupci HLA. Máte zájem se také přihlásit? Více se dozvíte v upoutávce organizátora - CEDH, partnera Homeopatické lékařské asociace.
Číst dále

Sympozium „Integrativní medicína v onkologii“

Dobrá zpráva je, že se nám lékařům zabývajícím se integrativní medicínou daří držet tempo se zahraničními trendy. Čtyřem odborným lékařským společnostem se minulý pátek v Praze povedlo uskutečnit sympozium na téma integrativní medicína v onkologii. 
Číst dále

Zasedání CEDH group v Paříži

Pracovní setkání lektorů mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH se tentokrát konalo přímo v srdci Paříže. Za HLA (Homeopatickou lékařskou asociaci, z.s.), která je partnerem školy francouzské klinické homeopatie CEDH v České republice, jsem vyrazila já společně s MUDr. Květou Kacířovou a s naší tradiční jazykovou podporou, překladatelkou PhDr. Janou Spoustovou.
Číst dále

Homeopatie může pomoci každému, je jen třeba znát její možnosti a omezení

Stále více přibývá lidí, kteří spoléhají na sílu homeopatie. Ta pro mnohé z nich představuje šetrnější alternativu k běžným lékům, které mají řadu nežádoucích účinků, jiným zase přináší úlevu při vleklých obtížích, od kterých jim klasická léčba nepomáhá. O výhodách i nevýhodách, které má homeopatie oproti klasické medicíně, jsme hovořili s MUDr. Jaroslavem Čuperou, který se pohybuje v obou těchto oblastech. Působí totiž jako lékař na anesteziologicko-resuscitačním oddělení v Nemocnici Ivančice a zároveň provozuje svou vlastní homeopatickou praxi.
Číst dále

Videoarchiv HLA

Fotogalerie HLA

Fotografie akcí pořádaných HLA

Další fotografie

Citát týdne

Kontakt

Homeopatická Lékařská Asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Telefon:
+420 773 686 002

Email:
info@hla-homeopatie.cz