PřihlášeníHomeopatie pro nelékařské zdravotnické profese...

Homeopatie pro nelékařské zdravotnické profese...

V sobotu 4.2. se uskutečnil další seminář pro nelékařské zdravotnické profese garantovaný Homeopatickou lékařskou asociací, tentokrát v Ostravě.

Přednášejícím lektorem byla zkušená lékařka, odbornice v homeopatii, MUDr. Eliška Bartlová, která účastníkům přiblížila léky akutní pomoci u cévních problémů a v gynekologii. Mezi hlavní témata patřila homeopatie v těhotenství, po porodu, při kojení a zánětu prsou a význam homeopatie u kojenců.

Paní doktorka Bartlová je autorkou brožurek „Odvykání kouření a homeopatie“ a „Homeopatie nejen na cesty“. A tak měli účastníci jedinečnou příležitost vyslechnout si rady na tato témata přímo od autorky.

Čtvrtým seminářem se studium pro ostravské posluchače dostalo do závěrečné fáze. Nyní se mohou těšit na závěrečné písemné testy, které pro ně aktuálně připravujeme.

Brožurku MUDr. Elišky Bartlové „Homeopatie na cesty“ si můžete ve formátu pdf. stáhnout zde: Homeopatie na cesty
Pokud se chcete dozvědět o možnostech homeopatie při odvykání kouření více, pak si nenechte ujít články ze Světa homeopatie: Odvykání kouření pomocí homeopatie nebo Jak přestat kouřit aneb "zakouřený" dětský svět.

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde