PřihlášeníSeminář pro porodní asistentky

Seminář pro porodní asistentky

Možnosti homeopatie v léčbě porodního zranění„. Tak znělo téma semináře pro porodní asistentky pokročilé v homeopatii uplynulý pátek ve Zlíně. Se souhlasem lektorky tohoto semináře MUDr. Evy Kettmannové vám přinášíme schéma, podle kterého v klinické homeopatii vyškolené porodní asistentky, léčí rány po císařském řezu, nástřihu hráze a další porodní zranění.

Na tomto semináři zazněly početné kazuistiky a zkušenosti porodních asistentek z porodních sálů, oddělení šestinedělí, jakož i ze soukromé praxe.

Pro porodní asistentky nabízí Homeopatická lékařská asociace "Základní víkendový kurz klinické homeopatie" se zaměřením na těhotenství, porod, šestinedělí a období kojení.

Přednášejícími jsou lektorky z oboru - gynekoložky a porodní asistentky. Další nadstavbové semináře probíhají 2x ročně na vybraná témata. Pro všechny nelékařské profese a farmaceuty probíhá každoročně kurz klinické homeopatie zaměřený na běžné akutní patologie.

Více informací o vzdělávacích akcích garantovaných Homeopaticou lékařskou asociací se dozvíte zde www.hla-homeopatie.cz/vzdelavani.php

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde