PřihlášeníNeváhejte a přihlašte se na jedinečné homeopatické sympózium!

Neváhejte a přihlašte se na jedinečné homeopatické sympózium!

Jste lékař a chcete se dozvědět více o homeopatii, a to zejména s ohledem na kontexty metabolického syndromu? Pak neváhejte a přihlašte se již nyní na Sympózium Prague 2012, které pořádá již v říjnu tohoto roku Homeopatická lékařská asociace. Kapacita účastníků je omezena.

Jedná se o jedinečnou akci, kterou Homeopatická lékařská asociace pořádá pro široké spektrum lékařů, jak začátečníků v homeopatii, tak lékařů, kteří praktikují homeopatii již mnoho let. Každý si v rámci pestrého programu sympózia najde své. Očekáváme i účastníky ze zahraničí. V rámci odborného i doprovodného programu (jazzový koncert, prohlídka Pražského hradu s průvodcem) bude zajištěn simultánní překlad do anglického a francouzského jazyka.

Na co se můžete v rámci sympózia těšit?

Metabolický syndrom bude v rámci dvoudenního programu rozebírán v mnohem širším kontextu, než jsme obvykle zvyklí v konvenční medicíně. MUDr. Hana Váňová uvede Metabolický syndrom v homeopatickém kontextu a v rámci své prezentace shrne svůj klinický přístup k pacientům s metabolickým syndromem tak, jak jej v rámci své praxe praktikuje již více než 20 let. Další zkušení lektoři doplní téma Metabolického syndromu z pohledu pediatrie, stomatologie, veterinární medicíny a klinické psychologie a i oni se s účastníky semináře podělí o své praktické zkušenosti.

V programu nebude chybět ani přednáška významného hosta, paní prof. Anny Strunecké, DrSc., autorky série knih Doba jedová, která je bestsellerem na pultech českých knihkupectví.

Využijte možnosti zúčastnit se této mimořádné akce pořádané u příležitosti 5. výročí založení Homeopatické lékařské asociace. V rámci diskuse se můžete těšit na vzájemnou výměnu názorů a cenných zkušeností, které využijete i nadále ve své praxi a které mohou být velkým přínosem pro Vaše pacienty.

Veškeré informace o Sympóziu Prague 2012 najdete zde: www.hla-homeopatie.cz/microsite/

Na Sympózium Prague 2012 se můžete přihlásit již dnes – rychle, pohodlně ze svého domova či z ordinace – tradičně ON-LINE, zde: PŘIHLÁŠKA NA SYMPÓZIUM PRAGUE 2012. S přihlášením neváhejte, počet míst je omezen.

Těšíme se na setkání s vámi...

členové Rady HLA


 

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde