PřihlášeníHLA vydala "věčný" originální kalendář

HLA vydala "věčný" originální kalendář

Máme pro Vás tip na originální vánoční dárek. Obdarujte své blízké krásným kalendářem "Homeopatie a znamení zvěrokruhu", který u příležitosti 5.výročí svého založení vydala Homeopatická lékařská asociace. Jedná se o mimořádnou příležitost!

Jak kalendář vypadá? Obsah a formu kalendáře popisuje nejvýstižněji předsedkyně Rady HLA, paní doktorka MUDr. Hana Váňová:

"5. výročí založení Homeopatické lékařské asociace (2.7.2007) - je to dlouhý nebo krátký čas? V dnešní době přemíry informací a rychlého vznikání a zanikání různých spolků a organizací si dovolím tvrdit, že je to dostatečná doba na to, aby naše asociace prokázala svou životaschopnost.

Trvalým cílem HLA je přinášet informace o možnostech a limitech homeopatie jako regulérní léčebné metody v kontextu dnešní medicíny. Homeopatie je návrat ke kořenům. Je součástí podstaty toho, co je věčné tady a teď. Vychází ze starých zákonitostí, a přesto se její pochopení dynamicky vyvíjí v souladu s poznatky současné vědy. Spojení uměleckých fotografií lékaře - homeopata Tomáše Janíčka a myšlenek našich předchůdců nám pomáhají tuto podstatu poznat a přijmout. Umění a homeopatie čerpají ze světa energií, zachycují a předávají informace v určité specifické podobě.

Homeopatie je léčebným uměním založeným na porozumění hlubším souvislostem v kontextu s Řádem. Pochopí-li tuto skutečnost co nejvíce lidí, podaří se léčit nejen člověka, ale i zvířata a rostliny, a tak vrátit SVĚT K JEHO ROVNOVÁZE, což je skutečné zdraví. Zdraví je stav dynamické rovnováhy. Proto náš kalendář není na určitý rok, ale vychází ze stále se opakujícího cyklu znamení horoskopu. Na připomínku síly přírodních cyklů a nás jako součástí jednotného vesmíru…"

Víte, že koupí kalendáře můžete přispět na dobrou věc?

Možná to víte, možná ne, ale Homeopatická lékařská asociace je občanské sdružení, které sdružuje výhradně lékaře a veterinární lékaře, kteří praktikují homeopatii v rámci své každodenní praxe. Činnost lidí spojených s HLA je většinou dobrovolná a jelikož chceme, aby lidé měli snadnější a zejména lékaři garantovaný přístup ke kvalitním informacím, snažíme se dělat spoustu věcí, kterými Vám homeopatii přibližujeme... Jedním ze zásadních projektů, kterým jsme se otevřeli směrem k široké veřejnosti je webový portál Světhomeopatie.cz. Najdete zde vše, co o homeopatii potřebujete či chcete znát. Každé písmenko, každá stránka, však něco stojí. Koupí kalendáře tak uděláte dvě dobré věci v jednom - obdarujete své blízké a podpoříte činnost Homeopatické lékařské asociace a tím i existenci Světa homeopatie. My vám pak na oplátku můžeme slíbit, že tady budeme pro vás i nadále...

Děkujeme vám.

Tým HLA

 

Malá ochutnávka a informace o kalendáři:

Formát: celobarevný A3 (oboustranný)

Cena: 250,- Kč (vč. DPH)

Kalendář je k dostání výhradně v kanceláři HLA, Národní 11, Praha 1. Můžeme Vám ho poslat i na dobírku. Pro objednání pište na e-mail: info@hla-homeopatie.cz.

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde