PřihlášeníHomeopatické semináře pro zdravotníky!

Homeopatické semináře pro zdravotníky!

Jste zdravotní sestra, porodní asistentka, fyzioterapeut nebo lékárník? Láká vás studium homeopatie? Čtěte dál... Homeopatická lékařská asociace zahajuje sérii seminářů na téma "Homeopatická terapie v každodenní praxi zdravotníka." 

 

 

Vzdělávací program Homeopatické lékařské asociace (HLA) je určen nelékařským zdravotnickým profesím. HLA pro pracovníky ze zdravotnictví připravila 4 vzdělávací semináře, po jejichž úspěšném absolvování získají posluchači certifikát HLA a kredity v rámci kreditního systému. Semináře probíhají v Praze a v Olomouci.

Na prvním semináři se seznámíte se zásadami homeopatická terapie. Dozvíte se více o tom, jak se vyrábí, ředí a dávkují homeopatické léky, budete seznámeni s obsahem Materie medicy a nebudou chybět ani informace o léčbě traumatismů. Další semináře jsou zaměřeny na kompetence terapeuta-nelékaře, možnosti léčby akutního onemocnění. Nebudou chybět ani informace o léčbě chřipkových onemocnění, nachlazení, atp. V průběhu studia se obohatíte o znalosti možností homeopatie v těhotenství a při porodu, akutních psychických potíží, možnostech homeopatie v rehabilitaci, ale i ve stáří, ad.

Kompletní program všech seminářů vč. termínů konání najdete na vzdělávacím webu HLA www.cedh.cz v sekci "Nelékařské profese".

Zaraďte homeopatii do své praxe. Vy i pacienti budete spokojeni.

Těšíme se na vás!

 

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde