PřihlášeníNenechte si ujít novou knihu HOMEOPATIE A PERIMENOPAUZA!

Nenechte si ujít novou knihu HOMEOPATIE A PERIMENOPAUZA!

Vydavatelství Grada vydalo zcela novou knihu z edice CEDH od skvělé lékařky-homeopatky se specializací na porodnictví a gynekologii Christelle Besnard-Charvetové. Překlad knihy garantovala Homeopatická lékařská asociace. 

Autorka, bývalá internistka a asistentka v nemocnicích v Lyonu, začala ve své soukromé praxi odhalovat účinky a význam homeopatie. Pracuje jako gynekoložka a zároveň přednáší homeopatii. Účastní se gynekologicko-porodnických kongresů, kde propaguje použití homeopatie ve svém oboru.

V knize se můžete dozvědět spoustu praktických informací o perimenopauze, tedy období, které menopauze předchází a kdy se již projevují výpadky funkce vaječníků (1–2 roky) a období jednoho roku po menopauze. Zjistíte, jak se perimenopauza projevuje, jaké jsou gynekologické patologie, s nimiž se můžete v období perimenopauzy setkat a v neposlední řadě se dočtete, jaké místo v lékařské péči o pacientky se symptomy perimenopauzy zaujímá homeopatie. Autorka se věnuje výhodám, ale i limitům homeopatické léčby při léčbě perimenopauzy. V knize nechybí ani konkrétní informace o homeopatických lécích, ředěných hormonech či symptomatických lécích. Zajímavostí pro čtenářky bude i popis vyšetřování ženy v perimenopauze a zvláštnosti terapeutického postupu v homeopatii.

Autorka se dotýká i tématu alopatické nehormonální léčby, alopatické léčby a pro dokreslení uvádí i několik klinických případů ze své dlouholeté praxe.

Knihu můžete zakoupit v běžné síti knihkupectví nebo přímo u vydavatelství na www.grada.cz.

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde