PřihlášeníSeminář "Monokomponenty"

Seminář "Monokomponenty"

Tímto jednoduchým názvem pokračoval II. cyklus homeopatického vzdělávání pro nelékařské profese.

Semináře se pod vedením MVDr. Michaely Švaříčkové konaly 7. února v Brně a 14. února v Praze. 

Během přednášky bylo podrobně probíráno 12 homeopatických monokomponent, známých léků širokého použití, tentokrát ale i s biochemickým a toxikologickým rozborem, s důrazem na praktické klinické zkušenosti z oblasti humánní i veterinární medicíny.

Zajímavé kazuistiky byly doplněny nejen fotkami čtyřnohých pacientů, ale i např. rentgenovými snímky, které jednoznačně prokazují účinnost a efekt homeopatické terapie.

Jedna z účastnic, Mgr. Ivana Tomasová, semináři popsala takto: "Homeopatických seminářů jsem absolvovala již více, proto byl ten dnešní pro mne osobně hodně opakovací. Ale s homeopatií je to jako s cizím jazykem. Musí se stále opakovat a používat.

Oceňuji hlavně osobní zkušenosti paní doktorky z veterinární praxe, protože do lékáren chodí hodně lidí, kteří se starají o své čtyřnohé přátele a jinou zvířenu.

Téměř neuvěřitelná byla krásná fotodokumentace zlomenin a ran, kterou paní doktorka shromáždila.
Také výběr homeopatických monokomponent se mi zdál velmi logický, uvědomila jsem nové souvislosti a rozdíly, které při pouhém pročítání materie medicy člověk hned nevidí.

Jsem ráda, že lékaři takto dávají nám, farmaceutům, možnost spolupráce už jen tím, že se setkáváme a společně vzděláváme. Děkuji a přeji krásné dny".

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde