PřihlášeníMezinárodní konference o výzkumu v homeopatii

Mezinárodní konference o výzkumu v homeopatii

„Cutting Edge Research in Homeopathy“ je název konference, která má za cíl prezentovat nejnovější poznatky z výzkumu v homeopatii v Římě od 5.-7.6.2015. Této akce se účastní 37 přednášejících ze 17 zemí světa včetně 6 univerzitních profesorů. Bude to v pořadí druhá mezinárodní konference organizovaná anglickým institutem pro výzkum v homeopatii (Homeopathy Research Institute).

Hlavní otázky, které si akademici zabývající se výzkumem v oblasti homeopatie, kladou jsou: Jaké nemoci může homeopatie léčit? Je to opravdu bezpečná metoda? Jaké je její místo v klinické praxi lékaře?

Mezi přednášejícími bude i Dr. Peter Fisher, ředitel oddělení pro výzkum v londýnské nemocnici pro integrativní medicínu (Royal London Hospital for Integrative Medicine). Multimorbidita, polyfarmacie, antibiotická rezistence, nežádoucí účinky léků – to jsou témata, kterým se bude ve své přednášce věnovat. Jsou to závažné problémy, s kterými si moderní medicína neví rady a právě homeopatie, integrovaná do běžné lékařské praxe, by mohla nabídnout řešení.

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde