PřihlášeníČlenské příspěvky

Členské příspěvky

Kdy je potřeba uhradit členské příspěvky na rok 2016?

Jak jsme Vás již v minulosti několikrát informovali, valná hromada v květnu 2015 schválila zvýšení členských příspěvků na 900,- Kč.

Stalo se tak v návaznosti na získání plného členství HLA v ECH (European Committee for Homeopathy), které vnímáme jako velký posun v práci HLA směrem k evropskému společenství a spojení sil s příznivci homeopatie nejen u nás, ale i ve světě.

Členský příspěvek uhraďte prosím na účet HLA: 35-6323810267/0100. DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE UVEĎTE, PROSÍM, SVÉ JMÉNO A PŘÍJMENÍ, ABY MOHLA BÝT VAŠE PLATBA SPÁROVÁNA. Pokud máte na platbu příspěvku vytvořen trvalý příkaz, prosíme Vás o změnu v jeho výši.
Termín pro úhradu příspěvku je 31.1.2016.

Rádi bychom Vám připomněli i výhody, které vyplývají z Vašeho členství v HLA a jež můžete s potěšením čerpat. Kompletní přehled stávajících výhod najdete na webu HLA: VÝHODY ČLENŮ HLA.

Nezapomeňte se s novým rokem také podívat na svůj HLA účet, v němž najdete veškeré informace, které Vás s HLA - Akce a školení, na které jste přihlášeni nebo které jste v minulosti absolvovali, Vaše objednávky z eshopu z webu HLA, kde můžete využít slevu ve výši 10% na nákup publikací, Váš uživatelský profil, který můžete libovolně upravovat a měnit.

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde