Přihlášení"la revue du CEDH" s českým zastoupením!

"la revue du CEDH" s českým zastoupením!

Nejnovější číslo francouzského homeopatického časopisu „la revue du CEDH“ jistě potěší všechny stoupence homeopatie v Čechách. 

 

Mezi jinými je zde otištěn v plné verzi i příspěvek místopředsedkyně HLA MUDr. Evy Kettmannové CORPUS CALLOSUM, který zazněl na Mezinárodním homeopatickém kongresu CEDH v Praze a na kterém spolupracoval kolektiv lektorů Homeopatické lékařské asociace.

 

Příspěvek dr. Kettmannové byl hodnocen jako jeden z nejzajímavějších a pro rozvoj homeopatie nejpřínosnějších. V řadách homeopatů z celého světa měl velký ohlas a byl jistě plným právem otištěn v časopise CEDH.

Z úst dr. Demonceauxe zazněla na pražském kongresu výzva ke spolupráci na výzkumu dalších možností použití léku Corpus callosum.

Jsme velmi potěšeni, že se s vámi můžeme o tuto příjemnou zprávu podělit a děkujeme paní doktorce za její neúnavnou snahu o rozvoj a propagaci klinické homeopatie v České republice.

Lék Corpus callosum je v ČR k dispozici na lékařský předpis pod názvem Corps calleux, o jeho použití se více dozvíte na seminářích HLA a v některém z nových vydání naší homeopatické Revue.

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde