PřihlášeníSkončil další ročník homeopatického vzdělávání

Skončil další ročník homeopatického vzdělávání

V sobotu 27. února 2016 se na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně konal seminář homeopatického vzdělávání určený nelékařským zdravotnickým profesím pořádaný Homeopatickou lékařskou asociací. 

 

Tímto čtvrtým seminářem, vedeným MUDr. Eliškou Bartlovou, skončil 1. ročník vzdělávání, jehož se zúčastnili doktoři farmacie, farmaceutičtí asistenti, zdravotní sestry, rehabilitační pracovníci i lékaři. Tématem semináře byla např. homeopatická léčba cévních či poporodních potíží, léčba oparů, kinetóz či homeopatická podpora při odvykání kouření.

Zájemci o další vzdělávání se mohou zúčastnit seminářů 2. ročníku a nově pak i seminářů mezinárodní homeopatické školy CEDH (kromě lékařů a mediků jsou semináře 1. ročníku určeny pouze farmaceutům). Více se o nabídce vzdělávání dozvíte na webu cedh.

Již brzy čeká posluchače kurzu test znalostí, po jehož úspěšném absolvování získají certifikát Homeopatické lékařské asociace.

A jaké jsou dojmy z posledního semináře?
"Mám dobrou zkušenost s homeopatickou léčbou nachlazení, kašle – kdy se pacienti do lékarny vraceli s uspokojivým výsledkem. Dále s úspěchem doporučuji homeopatika do porodnice – především léky Arnica a China. A také lék Nux vomica přetíženým pracujícím. To jsou mé nejčastější úspěchy s použitím homeopatik v praxi.
Právě absolvované 4 komplexní bloky jsou pro první setkání s homeopatií zcela dostačující. Další témata, která by už byla nejspíše ještě více prohlubující, prozatím pro mne nejsou úplnou nutností, spíše půjdou ruku v ruce s mou následnou praxí."

Mgr. Hubnerová
 

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde