PřihlášeníÚžasný seminář Psychosomatika

Úžasný seminář Psychosomatika

Homeopatická lékařská asociace dala v tomto školním roce na svých seminářích prostor i psychologii. Díky dvoudennímu semináři Psychosomatika, vedenému PhDr. Evou Pávkovou a Mgr. Margaretou Šlemínovou, mohli posluchači najít odpověď na otázku, proč se některým pacientům, i přes správně vedenou homeopatickou léčbu, nedaří pomoci.

Seminář proběhl v Praze i v Brně a ohlasy na něj byly velmi pozitivní - úžasný, přínosný, obohacující, ucelený, inspirující, nádherný - to byly první dojmy posluchačů přímo na místě. 

Z mailů vybíráme např. hodnocení Mgr. Jany Benešové: "Přestože nejsem lékař ani psycholog, chtěla bych říct, že to byl snad nejúžasnější seminář, kterého jsem se kdy zúčastnila, bez nadsázky. Autorky - lektorky byly prostě skvělé! Děkuji a přimlouvám se za více podobných akcí či témat, v dnešní době obzvlášť potřebných ..."

Lektorky si připravily řadu zajímavých témat, jako např. vývojové či kritické fáze rodiny, teorii systémů (rodiny, pracovního kolektivu atd.), příklady z jejich dlouholeté praxe a nakonec i nácviky některých psychologických technik - to vše doplněné homeopatickými léky. 

Nezbývá než doufat, že se podobný seminář bude ještě opakovat ...

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde