PřihlášeníNový školní rok začíná i v HLA!

Nový školní rok začíná i v HLA!

Na podzim se opět rozběhnou naše vzdělávací semináře určené lékařům, veterinárním lékařům, psychologům i nelékařským zdravotnickým profesím.

Pro lékaře a psychology jsou stejně jako v předchozích letech připraveny I., II. i III. ročník studia mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH.
První i druhý ročník zahrnuje vždy 6 dvoudenní seminářů v rozsahu 192 hodin. Třetí ročník určený lékařům, kteří homeopatii již praktikují, má v tomto školním roce na programu léky Natrum muriaticum, Arsenicum album, Thuya occidentalis a Pulsatilla.
Specializační semináře se letos zaměřují na Pediatrii – čekají vás dva celodenní semináře, ve kterých bude podrobně představeno 25 nejčastějších dětských typů a Repertorizaci.

Na nelékařské zdravotnické profese čekají dva ročníky seminářů. V prvním to jsou čtyři jednodenní semináře, v druhém pak semináře tři. Stejně jako v loňském roce mohou zájemci z řad nelékařských zdravotnických profesí absolvovat I. ročník školy CEDH.

Přednášejícími jsou čeští lékaři s akreditací CEDH a s mnohaletou zkušeností s homeopatickou terapií ve vlastní klinické praxi. Mnozí publikují v odborných časopisech a přednášejí na mezinárodních homeopatických kongresech.

Kompletní informace o seminářích a možnost ON-LINE PŘIHLÁŠENÍ na semináře v novém školním roce 2016/2017 najdete na našem vzdělávacím portálu www.cedh.cz.

Všem studentům přejeme úspěšné studium!

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde