PřihlášeníKlinická homeopatie - přednáška MUDr. Hany Váňové na LF UP

Klinická homeopatie - přednáška MUDr. Hany Váňové na LF UP

Na půdě Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci se 18. října tohoto roku konala přednáška MUDr. Hany Váňové o klinické homeopatii. Organizátorem a iniciátorem přednášky byl ředitel FN v Olomouci Doc. MUDr. R. Havlík, PhD.

 

Akce avizované na Intranetu FN v Olomouci se kromě studentů LF zúčastnili lékaři různých oborů, zástupce měla i fakultní lékárna.

Cílem setkání, které podpořil také přednosta III. interní kliniky prof. MUDr. J. Zadražil, CSc.,
je zavést do výuky 5. ročníku LF nový nepovinný předmět s názvem KOMPLEXNÍ MEDICÍNA A TRADIČNÍ LÉČEBNÉ NAUKY (v rámci předmětu jsou i přednášky o gemmoterapii a tradiční čínské medicíně) a ukázat tak studentům, že takové nauky existují a že za nimi stojí fundovaní odborníci.

Díky mnohaletým zkušenostem s léčením nejrůznějších diagnóz včetně nemocí autoimunních či onkologických, mohla dr. Váňová odborně medicínsky i homeopaticky odpovědět na všechny, mnohdy i záludné, otázky posluchačů, kterých bylo na šedesát.

Z původně avizovaných 90 minut nakonec byly více jak 3 hodiny. Posluchačům, z nichž polovinu tvořili studenti 5. ročníků LF, byla představena mimo jiné také nová rozsáhlá francouzská epidemiologická studie EPI 3 (pět let trvající výzkum účinnosti homeopatie v praxi praktických lékařů pro děti a dorost), která jednoznačně vyznívá ve prospěch homeopatické léčby.

Homeopatická lékařská asociace děkuje MUDr. Haně Váňové za odborně a pečlivě připravenou a profesionálně vedenou přednášku, což v diskuzi vyzdvihl i prof. Zdražil.

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde