PřihlášeníPozvánka na kongres CEDH

Pozvánka na kongres CEDH

Škola klinické homeopatie CEDH působí ve 20 zemích a jejím posláním je podporovat rozvoj klinické homeopatie informacemi založenými na konsenzu a účinnosti. Díky více než stovce odborníků na vzdělávání v klinické homeopatii, kteří sdílejí své zkušenosti z praxe prostřednictvím interaktivního vzdělávacího programu, bylo od roku 2013 vyškoleno po celém světě více než 3000 zdravotnických odborníků v předepisování homeopatických léků. CEDH každý rok organizuje mezinárodní kongres jako místo setkání komunity homeopatů z mnoha zemí, aby mohli diskutovat o současných klinických tématech a/nebo nemocech, a tak díky setkání s odborníky obohatili svou každodenní praxi.

6. mezinárodní setkání CEDH se uskuteční 6. a 7. října 2017 v Barceloně. Jeho tématem je: Homeopatie jako součást celostní medicíny v neuropsychologii, geriatrii, onkologii, při léčbě autoimunitních onemocnění, v gynekologii a porodnictví, chirurgii, revmatologii, kardiologii atd.

Na základě svých zkušeností a klinických případů ozřejmí různí přednášející klinické postupy v homeopatii, které se nabízejí lékařům u některých nemocí, při nichž je zásadní, aby byl pacient při léčbě posuzován jako celek.

Přijeďte, poslouchejte, vyměňujte si a sdílejte zkušenosti, abyste obohatili svou praxi.

Rozmanitost diskutovaných témat, která budou projednána podle metodologie a mezinárodní shody CEDH, Vám umožní ještě více zlepšit pomoc pacientům tím, že zahrnete homeopatii mezi své léčebné postupy, kam právem patří.

Na shledanou v Barceloně! 

Dr. Yves Lévêque & Dr. Frédéric Voirin

---

Program kongresu:

Celostní medicína sjednocuje několik komplementárních lékařských přístupů v dané klinické situaci. Může, ale nemusí kombinovat různé léčebné postupy, a to podle přání pacienta a ve shodě s lékařským týmem. Podle našeho názoru má homeopatie v celostní medicíně své místo, a proto se budeme tímto tématem v Barceloně zabývat z pohledu různých oblastí léčby.

Zdůrazníme:
• celou přidanou hodnotu homeopatie v léčbě chronických onemocnění,
• důležitost toho, aby byl pacient léčen jako celek,
• místo homeopatie v současných multidisciplinárních přístupech.

Web kongresu s možností registrace: CEDH.ORG

Homeopatická lékařská asociace je exkluzivním partnerem Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH, organizátora kongresu.

Poznámka redakce: V této souvislosti si můžete připomenout kongres CEDH, který se konal v Praze. Jednalo se opravdu o jedinečnou akci: KONGRES CEDH, PRAHA

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde