PřihlášeníOslavili jsme 10. výročí založení HLA!

Oslavili jsme 10. výročí založení HLA!

V krásných prostorách pražského hotelu Grandior se ve dnech 26. a 27. května 2017 setkali lékaři a další odborníci v homeopatii na Jarním homeopatickém semináři, který každoročně pořádá Homeopatická lékařská asociace.

Letošní setkání mělo jako vždy skvělou atmosféru, a přesto bylo jiné. Rok 2017 je pro HLA a všechny její členy výjimečný, protože v něm mohla naše asociace oslavit své první jubileum – 10. výročí založení.

Program zahájil svými přednáškami MUDr. Patrick Vachette. Uznávaný francouzský psychiatr, psycholog a psychoterapeut se věnoval naléhavým tématům dnešní doby – úzkostným poruchám, návykovému chování a závislostem.

Druhý den byl věnován přednáškám lektorů HLA – podělili se s posluchači o to, co se dozvěděli a co je oslovilo na zahraničních kongresech CEDH a ECH, které navštívili v tomto a v minulém roce.
MUDr. Eva Kettmanová například věnovala své vystoupení léku Okoubaka, MUDr. Jaroslav Čupera léku Ambra grisea a MUDr. Hana Váňová pak léku Apis a jeho roli v terapii autoimunitních onemocnění.
Nechyběl ani zástupce veterinární medicíny – MVDr. Mirka Menclová seznámila posluchače s mnoha zajímavými novinkami v homeopatické veterinární terapii, které přivezla z kongresu ECH ve Vídni.
Velmi pozitivně hodnotili účastníci setkání také vystoupení MUDr. Magdaleny Záchové týkající se homeopatické léčby hypertenze.

A stejně jako každý rok jsme se i letos těšili na kulturní program. A stejně jako každý rok nezklamal. Krásné místo na břehu Vltavy oslovilo všechny báječnou atmosférou plnou příjemných setkání, přátelského sdílení a skvělého jídla.

Fotografie ze seminářů i večerní oslavy si můžete prohlédnout zde.
Pro členy HLA jsou v privátní sekci k nahlédnutí zkrácené verze některých přednášek.

Děkujeme všem zúčastněným, že se s námi podělili o své homeopatické zkušenosti a že nám umožnili oslavit naše 10. narozeniny. Děkujeme a těšíme se na další setkání.

 

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde