PřihlášeníLéto skončilo ... ale náš nový školní rok právě začíná!

Léto skončilo ... ale náš nový školní rok právě začíná!

V sobotu 7. října začíná další rok našeho homeopatického vzdělávání určeného lékařům, veterinárním lékařům, psychologům, farmaceutům a dalším zdravotnickým profesím.

Pro lékaře a psychology je stejně jako v předchozích letech připraven I., II. i III. ročník studia mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH.
První i druhý ročník zahrnuje vždy 6 dvoudenní seminářů v rozsahu 192 hodin. Třetí ročník určený lékařům, kteří homeopatii již praktikují, má v tomto školním roce na programu léky Calcarea carbonica a Natrum muriaticum (seminář vedený MUDr. H. Váňovou proběhne 4. listopadu v Praze), Silicea a Phosphorus (seminář vedený MUDr. K. Formánkovou proběhne 17. března také v Praze).

Po několika letech se opět můžete těšit na Stomatologický specializační seminář a tradičně nebude chybět ani specializační seminář určený veterinárním lékařům, tentokrát na téma Homeopatie ve veterinární endokrinologii

Na zdravotnické profese čekají stejně jako v předchozích letech dva ročníky seminářů. V prvním to jsou čtyři jednodenní semináře, v druhém pak semináře tři. Stejně jako v loňském roce mohou zájemci z řad farmaceutů absolvovat i I. ročník školy CEDH.

Druhým rokem pokračují semináře pro pediatry – Pediatrické moduly a nově bude stejná koncepce dvoudenních seminářů zaměřena na problémy ORL (ORL moduly).

Pokračovat budou také oblíbená Setkání v regionech, na kterých vám naši lektoři předají své znalosti získané na nejlepších mezinárodních homeopatických kongresech a konferencích.

Kompletní informace o seminářích a možnost ON-LINE PŘIHLÁŠENÍ na semináře v novém školním roce 2017/2018 najdete na našem vzdělávacím portálu www.cedh.cz.
Všem studentům přejeme úspěšné studium! 

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde