PřihlášeníPřání členům HLA

Přání členům HLA

Vážení a milí členové HLA,

jménem rady HLA Vám přeji pevné zdraví, neustálé pocity radosti a štěstí v rodinném i pracovním kruhu po celý rok. Ať Vás v roce 2018 potká cokoliv, jediným řešením je zůstat ve své mysli, srdci a těle v harmonické jednotě. Základním předpokladem pro tento soulad je neustálá práce na sobě samém a my všichni ze svých osobních zkušeností víme, že to zvládneme s homeopatickou podporou bez zbytečné ztráty energie a s elegantní lehkostí.

Naše Homeopatická lékařská asociace bude pevně stát po Vašem boku s neutuchající snahou prosadit v naší republice začlenění homeopatické léčebné metody do kvalitní individualizované péče o každého člověka. Naše základní snaha, homeopaticky vzdělávat lékaře a zdravotní odborníky, současně laické i odborné veřejnosti podávat validní informace o homeopatii, bude i v tomto roce naší prioritou. Sledujeme tím jediný cíl - uzdravení celé společnosti, jehož základním předpokladem jsou šťastní a zdraví lidé...

Reprezentovat každého našeho člena, který je nejen kvalitním lékařem, ale má i obrovskou lidskou nadstavbu, je pro mne ctí.

MUDr. Ilona Ludvíková
předsedkyně Rady HLA

...a nezapomínejme, že jsme spolutvůrci velkolepé stavby „homeopatické Sagrada Familie“ (viz. zamyšlení MUDr. Elišky Bartlové) a s pokorou k přírodě a ke světlu přiložme další díl do mozaiky tohoto jedinečného projektu.

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde