Informace o předplatném časopisu Homeopatická revue

Časopis Homeopatická revue

Rada Homeopatické lékařské asociace s účinností od příštího čísla rozhodla, že časopis Homeopatická revue bude bezplatně zasílán pouze členům Homeopatické lékařské asociace. Ze stejného důvodu bude elektronický archiv předchozích čísel dostupný pouze členům HLA.

Ostatní zájemci o časopis mají možnost jeho odběru za poplatek 50,- Kč za výtisk. Pokud si přejete využít tuto možnost, vyplňte prosím formulář, který najdete pod tímto textem.

Stát se členem je velmi snadné, stačí když vyplníte on-line žádost o přijetí za člena HLA. Po odeslání přihlášky bude Vaše žádost zpracována a v případě splnění všech podmínek pro přijetí za člena asociace Vám bude do měsíce zasláno Rozhodnutí o přijetí za člena HLA a další informace související s členstvím. Automaticky tak budete zařazeni do adresáře pro BEZPLATNÉ zasílání časopisu Homeopatická revue.

V praxi to tedy znamená, že pokud jste v současnosti členem HLA, nemusíte dělat vůbec nic, časopis Vám budeme nadále zasílat bezplatně tak, jak jste zvyklí.

Archiv časopisu
Homeopatická revue

Pokud jste členem Homeopatické lékařské asociace nebo aktivním předplatitelem, pokračujte na Archiv časopisu Homeopatická revue

Chci si pouze předplatit časopis

V případě, že nemáte o členství v Homeopatické lékařské asociaci zájem, nebo nejste lékař (či veterinární lékař), můžete si časopis Homeopatická revue předplatit vyplněním následujícího formuláře.

Roční předplatné za 3 čísla časopisu vás bude stát pouhých 150,- Kč včetně poštovného a balného. Tuto částku prosím uhraďte na číslo účtu 35-6323810267/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte celé Vaše jméno a příjmení. Pokud využijete této možnosti, získáte také přístupový kód do elektronického archivu předchozích čísel.

Přihlášení k odběru Homeopatické revue

Základní informace o vaší osobě


Kontaktní informace


Adresa na kterou si přejete časopis zasílat

Ostatní
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Copyrights © 2007-2018
Všechna práva vyhrazena Homeopatická lékařská asociace, z.s.