PřihlášeníHomeopatická lékařská asociace

Sdružení lékařů, klinických psychologů, doktorů a magistrů farmacie praktikujících klinickou homeopatii.

Stát se členem

Více informací o HLA

Hlavní kategorie

O HLA

Podrobné informace o
Homeopatické Lékařské Asociaci, Členství, Mezinárodní spolupráce,
Kontakt ...

Pro členy HLA

Publikace, Přednášky lektorů, Poradna pro začínající homeopaty, Příběhy z ordinací ...

Homeopatie

Klinická homeopatie, Klinické studie, Chorobopisy, Brožury, Bakalářské práce, Mezinárodní akce, Kongresy a konference ...

Vzdělávání

Studium CEDH, Pediatrické moduly, ORL moduly, Specializační semináře, Vzdělávání pro zdravotnické profese ...

Poradna

HLA provozuje poradnu pro začínající homeopaty kde je možné konzultovat dotazy s homeopatickými odborníky.

Naše publikace

Přehled knih a publikací, které lze u nás koupit na dobírku nebo na seminářích.

Aktuality

Předepisování homeopatik lékaři je etické

Generální rada oficiálních lékařských asociací Španělska v reakci na vyjádření společnosti skeptiků konstatovala, že je etické, pokud lékaři předepisují léčbu, která není vědecky stvrzená.
Číst dále

Odborné sympózium "Integrativní medicína v onkologii"

Onkologická problematika je čím dál více aktuální a dotýká se našich pacientů i nás. Počty nemocných neustále stoupají, a i když klasická medicína činí veliké pokroky v diagnostice i léčbě, nedokáže všem pomoci. Proto se řada odborníků rozhodla uspořáda 26. října 2018 sympózium, na kterém Vám přední odborníci představí širokou paletu možností, jak může integrativní medicína přispět k léčbě nádorových onemocnění, snížit nežádoucí účinky chemoterapie a radioterapie a jakou může mít roli v oblasti paliativní medicíny. Sympózium organizuje Česká lékařská společnost integrativní medicíny, v rámci odborného programu vystoupí i lektoři Homeopatické lékařské asociace.
Číst dále

Homeopatie je cesta...

„Homeopatie je cesta,“ říká MUDr. Magdaléna Záchová, praktická lékařka pro dospělé, anestezioložka a zároveň lékařka integrativní medicíny (homeopatie a fyziologické regulační medicíny).
Číst dále

2 akce ve 2 dnech - spousta inspirace do Vaší praxe!

Zveme Vás na dvě jedinečné vzdělávací akce! V pátek 5. října se v paláci Žofín v Praze uskuteční již 3. ročník Kongresu integrované medicíny. Přednášky budou obsahovat kazuistiky z akupunktury, homeopatie a dalších podoborů integrované medicíny. Kromě renomovaných přednášejících z České republiky vč. lektorů HLA bude přednášet i zahraniční host Dr. Giorgio De Santi z Itálie. Následně v sobotu 6. října pro Vás HLA připravuje v Praze jedinečný specializační seminář "GERIATRIE", který přijede odpřednášet Dr. Guy Villano, lékař, jenž více než 35 let pracuje v Avignonu (Francie) a mnoho let se věnuje výuce lékařů v oblasti homeopatie.
Číst dále

Pietní akce za Dr. Petera Fishera

Dne 10. září se ve 14 hodin londýnského času (15:00 SEČ) uskuteční napříč mezinárodní homeopatickou komunitou pietní akce na počet Dr. Petera Fishera (v době jeho pohřbu), který zahynul dne 15.8.2018 při dopravní nehodě. Fakulta homeopatie v Londýně zve všechny přátele a kolegy na celém světě, aby se na počest Dr. Fishera v tomto čase mentálně zúčastnili tichého rozjímání a reflexe ve smyslu jeho odkazu. Připojte se k nám... 
Číst dále

Nařízení EU o ekologické produkci upřednostňuje homeopatii

Nařízení EU č. 2018/848 o ekologické produkci stanoví, že „fytoterapeutické a homeopatické přípravky se použijí přednostně před léčbou chemicky syntetizovanými alopatickými veterinárními léčivými přípravky včetně antibiotik, pokud mají skutečný terapeutický účinek na daný živočišný druh a chorobu, která má být léčena“.
Číst dále

Videoarchiv HLA

Fotogalerie HLA

Fotografie akcí pořádaných HLA

Další fotografie

Citát týdne

Kontakt

Homeopatická Lékařská Asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Telefon:
+420 773 686 002

Email:
info@hla-homeopatie.cz