Kontakt

Kancelář Homeopatické lékařské asociace

Lucie Nestrašilová Manažerka asociace, šéfredaktorka

Lucie Nestrašilová

Chcete se dozvědět více o činnosti a kompletních aktivitách HLA? Lucie je v HLA od jejího založení a nechá vás nahlédnout do minulosti, současnosti nebo vás bude informovat o aktuálním dění v HLA a o projektech, které plánujeme v blízké budocnosti. Kromě jiného je šéfredaktorkou úspěšného a jedinečného portálu o homeopatii svethomeopatie.cz. Spolupráci se seriózními partnery je otevřena.

Lucie Urbánková koordinátor vzdělávacích akcí

Lucie Urbánková

Chcete se vzdělávat v homeopatii? Zajímá vás jaké vzdělávací akce připravuje HLA pro lékaře, psychology, farmaceuty, porodní asistentky, fyzioterapeuty, ale i další odborníky ve zdravotnictví? Zeptejte se Lucie Urbánkové, o vzdělávácím programu HLA ví všechno.

Ludmila Pszczolková specialista vzdělávání

Ludmila Pszczolková

Navštěvujete-li některý z našich vzdělávacích seminářů na Moravě, kontaktu s Liduškou se nevyhnete. Jste-li v nesnázích, potřebujete-li s čímkoli pomoci, vždy je na svém místě a dokáže i nemožné. Kromě toho je skvělou nutriční poradkyní a čtenářům Světa homeopatie pomáhá orientovat se ve zdravém životním stylu.

Petra Purkyňová účetní asistentka

Petra Purkyňová

Petra je klíčovou osobou pokud hledáte spojence pro vystavení správného daňového dokladu. Ať se již účastníte našich vzdělávacích programů, chystáte se na naši konferenci nebo si chcete koupit knihu v našem e-shopu. Petra si s tvorbou dokladů v HLA rozumí nejlépe.

Napište nám EmailAdresa HLA

Národní 11, Praha 1,
110 00 Česká republika

Telefon

+420 773 686 002

Email

info@hla-homeopatie.cz

Copyrights © 2007-2018
Všechna práva vyhrazena Homeopatická lékařská asociace, z.s.