Homeopatické sympózium Praha 2012: Kontexty metabolického syndromu

Metabolický syndrom rozebírán v mnohem širším kontextu,
než jsme obvykle zvyklí v konvenční medicíně.

ON-LINE přihláška na sympózium

Informace o sympóziu:

Metabolický syndrom bude v rámci dvoudenního sympózia rozebírán v mnohem širším kontextu než jsme obvykle zvyklí v konvenční medicíně.

MUDr. Hana Váňová uvede Metabolický syndrom v homeopatickém kontextu a v rámci své prezentace shrne svůj klinický přístup k pacientům s metabolickým syndromem tak, jak jej v rámci své praxe praktikuje již více než 20 let.

Další zkušení lektoři doplní téma Metabolického syndromu z pohledu pediatrie, stomatologie, veterinární medicíny a klinické psychologie a i oni se s účastníky semináře podělí o své praktické zkušenosti.

Svým zaměřením bude sympózium vhodné a přínosné, jak pro začínající, tak i zkušené lékaře-homeopaty.

Sympózium je koncipováno jako mezinárodní, očekáváme účastníky ze zahraničí. V rámci odborného i doprovodného programu bude zajištěn simultánní překlad do anglického a francouzského jazyka.

Využijte možnosti zúčastnit se této jedinečné akce pořádané u příležitosti 5. výročí založení Homeopatické lékařské asociace. V rámci diskuse se můžete těšit na vzájemnou výměnu názorů a cenných zkušeností, které využijete i nadále ve své praxi a které mohou být velkým přínosem pro Vaše pacienty.

Mimo kvalitní odborný program se můžete těšit i na jedinečný kulturní a společenský doprovodný program, který pro Vás již nyní pečlivě připravujeme.

Můžete se těšit i na možnost on-line přihlášení na konferenci. Bližší informace hledejte právě zde už v průběhu měsíce února 2012!

Těšíme se na setkání s Vámi!

Členové Rady Homeopatické lékařské asociace
a lektoři Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDHSoubory ke stažení:

Aktuálně:

Na homeopatické sympózium „Prague 2012“ se můžete přihlásit rychle, jednoduše a bezpečně na webu HLA.
Přihlaste se ještě dnes a informujte případné další zájemce o tuto odbornou akci.
Využijte této příležitosti k neformální výměně názorů s kolegy v příjemné atmosféře a oslavte s námi 5. výročí založení Homeopatické lékařské asociace!
V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte koordinátorku sympózia, paní Lucii Nestrašilovou, na telefonních číslech +420 603 283 513, +420 773 686 002, nebo na e-mailu: Prague2012@hla-homeopatie.cz