Rada HLA

Členové rady Homeopatické lékařské asociace

MUDr. Ilona Ludvíková předsedkyně

MUDr. Ilona Ludvíková

Zubní lékařka, která se již 15 let snaží pomáhat svým pacientům, kteří se denně svěřují do její péče, ať v privátní zubní ordinaci nebo v homeopatické poradně. Kromě pomoci pacientům předává své zkušenosti začínajícím kolegům-homeopatům jako lektorka Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH, ale i porodním asistentkám, fyzioterapeutům a dalším odborníkům ve zdravotnictví. Bere to jako skvělou příležitost obohatit jejich profesní i osobní život. Každodenní rozdávání radosti je její cestou ke spokojenosti a vitalitě.

MUDr. Eva Kettmannová místopředsedkyně

MUDr. Eva Kettmannová

Odborný konzultant pro webové stránky www.svethomeopatie.cz. Přednáší homeopatii pro zdravotníky. Lektor CEDH - mezinárodní školy klinické homeopatie pro lékaře. Jejím motto zní: "lékař se ve své praxi snaží upřednostnit šetrnější léky. Homeopatika nemůžou vyvolat alergickou reakci, jsou zcela netoxické a bezpečné pro novorozence, malé děti i těhotné ženy. Jsem ráda, že jsem si tuto léčebnou metodu osvojila na začátku své profesní kariéry."

MUDr. Jaroslav Čupera místopředseda

MUDr. Jaroslav Čupera

Je lékařem-anesteziologem, místopředsedou Rady HLA a v neposlední řadě odborníkem v homeopatii. Homeopatii začal studovat ještě jako student medicíny a tato jedinečná léčebná metoda doprovází celou jeho kariéru lékaře. Používá ji denně k prospěchu své rodiny i pacientů při léčení nejrůznějších potíží, vážných i méně vážných, a díky své specializaci v intenzivní medicíně ví, že pomocí homeopapatie může pomoci i pacientům v nejvážnějších stavech. Je velkým “sběratelem” vědeckých studií o účinnosti homeopatie.

MUDr. Hana Váňová členka rady

MUDr. Hana Váňová

Je členkou Mezinárodní rady pro klinickou homeopatii Conseil d´orientation CEDH se sídlem v Paříži, lektorkou Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH a v neposlední řadě praktickou lékařkou-homeopatkou v Litovli. Homeopatii praktikuje již více než 20 let a svou lékařskou praxi ani běžný život si bez ní neumí představit. Je zakladatelkou HLA a klíčovou osobou, bez níž by HLA nebyla taková jaká je.

MUDr. Kateřina Formánková členka rady, šéfredaktorka

MUDr. Kateřina Formánková

Homeopatií se zabývá od roku 1992. Jako dětská lékařka je přesvědčena, že vzhledem ke své naprosté neškodnosti a vysoké účinnosti, by měla být homeopatika lékem první volby a to zejména u dětí. V dětském věku mohou významně snížit nemocnost a vyřešit i problémy, se kterými si klasická medicína vůbec neví rady. Kromě léčení je lektorkou Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH a šéfredaktorkou časopisu Homeopatická revue.

MUDr. Renata Sikytová členka rady

MUDr. Renata Sikytová

alergolog, odbornice v homeopatii, www.sikytova-homeopatie.cz

Napište nám EmailAdresa HLA

Národní 11, Praha 1,
110 00 Česká republika

Telefon

+420 773 686 002

Email

info@hla-homeopatie.cz

Copyrights © 2007-2018
Všechna práva vyhrazena Homeopatická lékařská asociace, z.s.