Právní ochrana

Informace, které jsou zobrazeny na této stránce, jsou určeny pouze pro vnitřní potřeby vlastníka prezentace, mohou být neúplné, neaktuální a nebylo zamýšleno, aby se dostaly do rukou veřejnosti. Pokud jste se na tuto stránku dostali nedopatřením, nejste osobu pověřenou ke kontrole těchto informací ci osobou oprávněnou jinak manipulovat s těmito daty, dáváme Vám tímto na vědomí, že veškeré šíření, kopírování či jiné nakládání s těmito informacemi je zakazano. Pokud jste se na tuto stránku dostali omylem, uvědomte prosím bez zbytečného odkladu osobu, která Vám adresu potřebnou k zobrazení této stránky poskytla.

PřihlášeníHomeopatická revue

Homeopatická revue

Časopis Homeopatická revue je bezplatně zasílán v elektronické podobě pouze členům Homeopatické lékařské asociace. Členové HLA mají rovněž plně k dispozici archiv všech dosud vydaných čísel.

Ostatní zájemci o elektronický časopis mají možnost jeho odběru za poplatek 100,- Kč za 1 výtisk.

K zakoupení je k dispozici na e-shopu www.studiumhomeopatie.cz.

---

Jste-li lékař nebo farmaceut a chcete se stát členem HLA, vyplňte on-line  žádost o přijetí za člena HLA. Po odeslání přihlášky bude Vaše žádost zpracována a v případě splnění všech podmínek pro přijetí za člena asociace, budete automaticky zařazeni do adresáře pro BEZPLATNÉ zasílání časopisu Homeopatická revue.

Archiv časopisu Homeopatická revue

Pokud jste členem Homeopatické lékařské asociace nebo aktivním předplatitelem, pokračujte na Archiv časopisu Homeopatická revue

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde