PřihlášeníRegionální homeopatická setkání jsou za námi

Regionální homeopatická setkání jsou za námi

Během měsíce dubna proběhla na mnoha místech naší země regionální homeopatická setkání.

V některých lokalitách šlo již o tradiční pravidelná setkání, a to v Praze, v Brně, v Olomouci a Hradci Králové. Jinde naopak došlo k obnovení pozastaveného projektu, jako třeba na severu Čech, v Ústí nad Labem.

Společným tématem letošního sdílení bylo "Pohybový aparát, léčba akutních i chronických bolestí, možnosti léčby patní ostruhy". Prezentaci připravila zkušená lékařka MUDr. Hana Duffková z Plzně.

Akce se vždy zúčastnilo minimálně 20 zdravotníků, byli to nejen lékaři a lékárnici, kteří pravidelně homeopatické semináře navštěvují, ale i noví kolegové, pro které je regionální lokalita dostupnější.

Prezentace byla rozdělena na léky podle fyzických příznaků - spasmus, zánět, charakter bolesti, příčiny potíží a podle lokalizace bolestí od krku přes páteř až po paty. Závěr prezentace byl věnován otázkám, které měly prověřit získané znalosti posluchačů ohledně homeopatické léčby tortikolis, akutního lumbaga a patní ostruhy.

Ze zpětných pozitivních reakcí našich kolegů z řad lékařů a lékárníků bylo jasné, že je o regionální setkávání zájem a proto budeme v této tradici s radostí pokračovat.

MUDr. Lucie Kozáková

---

A jak se účastníkům naše setkání líbila? 

Dobrý den, Luci,

bylo to jedním slovem báječné. Není vůbec co zlepšovat.

Paní doktorka Bartlová je jedním slovem báječná a já bych jí mohla poslouchat od rána do večera a od večera do rána.

Má spoustu zkušeností a vše nám s láskou a nadšením předává.
Mějte krásné dny a moc děkujeme , že takové akce pro nás v Brně pořádáte.

Uvidíte kolik krásných ohlasů dostanete. Sešli jsme se v hojném počtu, to sama ani nepamatuji. Budeme se těšit na příště!

MUDr. Kristina Potúčková

---

Dobrý den.

akce byla výborně přichystaná, p. dr. Bartlová úžasná, milé setkání. Výborný byl i sborník přednášky s možností poznámek.

Po všech stránkách podařená akce.

Děkuji, že se o nás tak staráte.

MUDr. Jana Hudečková

---

Dobrý den,

seminář Klinické homeopatické odpoledne byl velmi přínosný a obohacující, přednášející MUDr. Kacířová úžasná, doporučení a příklady z praxe super.

S pozdravem,

MUDr. D. Kubicová

---

Dobrý den,

velmi ráda jsem se zúčastnila - bylo to moje první regionální setkání v homeopatii a program byl velmi přínosný pro moji denní praxi a paní doktorka Rédlová jako vždy výborná!

S pozdravem

MUDr. Renata Rothscheinová

---

Krásný den,

děkuji za pozvání na tuto skvělou akci, která byla nad moje očekávání. Pro mě z mnoha důvodů má velký vliv a význam, prohlubuje moje nasměrování věnovat se homeopatii.

Lektorka vynikající, nesu si řadu cenných zajímavostí. Prostředí Herbaria přímo nádherné. Občerstvení, které mě obvykle nechává chladnou, bylo pestré a lahodné.

Nadšená, v úžasu a bude-li další taková možnost, dokonce v mém městě, velmi ráda se zúčastním. Více takových, prosím.

S pozdravem

Mgr. Hedvika Davies

---

Dobrý den,

líbila se mi přednáška, kde se sice věnujeme z pohledu klasické medicíny jedné oblasti, ale má přesah do homeopatie, kde je vidět, že nestačí dát jen jeden lék, protože homeopatie funguje jinak, má přesah do psychiky a pokud chcete pořádný efekt, nevyhnete se diagnostice celotělového léku. Proto se těším na Jarní homeopatický seminář, akorát nevím, jak to ještě zvládnu, nemůžu sehnat zástup.

S pozdravem,

MUDr. Karen Pumrová

---

Dobrý den,

bylo to skvělé, odborné setkání i jídlo, velmi milé a přínosné setkání.

MVDr. Simona Müllerová

---

Dobrý den,

seminář byl velmi inspirativní. Krásné zopakování a přitom rozšíření znalostí, přednášející lékařky se krásně doplňovaly. Těším se na další seminář.

Hezký víkend,

Mgr. Petra Lešková

---

Dobrý den,

akce byla velmi pěkná, odborně dobře koncipována - teorie doplněna kazuistikami. Jsem ráda, že jsem byla pozvána a mohla se zúčastnit.

Děkuji a zdravím!

MUDr. Jana Roščáková

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde