PřihlášeníLékaři se učili znát homeopatii...

Lékaři se učili znát homeopatii...

O uplynulém víkendu (7.-8.1.2012) se opět sešli lékaři ze všech koutů republiky v Praze a pokračovali ve studiu Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH, jejímž exkluzivním partnerem pro Českou republiku je Homeopatická lékařská asociace.

Studenti 1. ročníku strávili příjemný studijní víkend se zkušenou lékařkou, odbornicí v homeopatii a lektorkou CEDH, MUDr. Pavlou Koželuhovou. Hlavními tématy byla léčba akutních emočních poruch, bronchitid, rýmy, chřipkových syndromů, atp. Mimo jiné byli lékaři seznámeni s užíváním a charakteristikou homeopatických léků Arsenicum album, Silicea, Kalium bichromicum, Hydrastis, Drosera, Ipeca, Phosphorus, Colocynthis, Chamomilla, a dalšími.

Pokročilí studenti, 2. ročníku, se tentokrát vzdělávali pod vedení odbornice na homeopatii, lékařkou a zkušenou lektorkou MUDr. Yvettou Zemanovou. Na svém druhém semináři letošního školního roku si zopakovali možnosti homeopatie v gastroenterologii. Blíže se pak seznámili s charakteristikou a užití homeopatických léků Berberis, Chelidonium, Colocynthis, ad. Nechyběly ani klinické případy, informace o terénních lécích v gastroenterologii.

Nejbližší semináře s totožným programem (1. i 2. cyklus CEDH) se uskuteční tento víkend (14.-15.1.2012) v prostorách Masarykovy univerzity v Brně.

Děkujeme všem studentům za aktivní přístup a těšíme se na setkání opět v únoru - v Praze 18.-19.2., v Brně 25.-26.2.2012.

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde