PřihlášeníSetkání s novináři

Setkání s novináři

Ve čtvrtek, 19.1.2012, se sešli zástupci Homeopatické lékařské asociace s novináři z několika českých deníků, týdeníků a měsíčníků. Setkání proběhlo formou neformálního briefingu v hotelu Maximilian v Praze.
 

Cílem setkání s novináři bylo oficiální představení prvního českého webového portálu o homeopatii, který nabízí jak komplexní rady lékařů, tak zkušenosti pacientů, www.svethomeopatie.cz. Jeho jedinečnost spočívá především v tom, že všechny poskytované informace jsou plně garantovány předními českými lékaři a dalšími odborníky v oblasti homeopatie.

V příjemném prostředí a pohodové atmosféře pak měli novináři možnost dozvědět se od MUDr. Hany Váňové, předsedkyně Homeopatické lékařské asociace, co je to vlastně homeopatie, za jakým účelem byla založena Homeopatická lékařská asociace a co je jejím cílem. Všechny přítomné pak šéfredaktorka webového portálu Světhomeopatie.cz paní Lucie Nestrašilová seznámila s konkrétní podobou a koncepcí portálu. Na ní navázala se svým vystoupením odborná garantka portálu MUDr. Eva Kettmannová, alergolog, imunolog, odbornice v homeopatii. Ta zdůraznila především 100% garanci informací publikovaných ve Světě homeopatie lékaři, odborníky v homeopatii. Nezapomněla přítomné upozornit ani na bezplatnou unikátní Homeopatickou poradnu, kterou vede přední česká lékařka, MUDr. Věra Budková a její propojení s nově vzniklou Nutriční poradnou pod vedením Ing. Ludmily Pszczolkové.

Na závěr setkání bylo více než jasné, že na své si ve Světě homeopatie přijde nejen laická veřejnost, ale i lékaři, kteří praktikující homeopatii ve své každodenní praxi či další odborníci, kteří se s homeopatií teprve seznamují, maminky nebo i majitelé domácích mazlíčků.

Novináři měli po úvodním briefingu možnost položit přítomným dámám své dotazy.

„Spolupracujeme nejen s předními českými lékaři a odborníky na homeopatii, ale zajímají nás také zkušenosti pacientů a zájmy a dotazy široké veřejnosti,“ říká jedna ze zakladatelek a šéfredaktorka webu www.svethomeopatie.cz Lucie Nestrašilová. „Naším cílem je poskytovat homeopatii a informace o ní opravdu pro každého. Za každou radou a každým článkem, který u nás najdete, uvidíte tváře konkrétních autorů, odborníků v oblasti homeopatie, kteří věří v jedinečnost našeho portálu a chtějí přispět dobré věci,“ dodává Lucie Nestrašilová.


Pro dotazy prosím kontaktujte:

Lucie Nestrašilová
T + 420 603 283 513
Email redakce@svethomeopatie.cz

Denisa Vítková
T + 420 603 980 930
Email denisavitkova@volny.cz
 

 

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde