PřihlášeníSTUDIUM HOMEOPATIE PRO LÉKAŘE a PSYCHOLOGY se blíží!

STUDIUM HOMEOPATIE PRO LÉKAŘE a PSYCHOLOGY se blíží!

Mezinárodní škola klinické homeopatie CEDH a Homeopatická lékařská asociace, o.s. pořádají dvouleté studium pro lékaře, veterinární lékaře a klinické psychology pod titulem "ZÁKLADY KLINICKÉ HOMEOPATIE". 

Garantem vzdělávacích programů pro lékaře, veterinární lékaře a klinické psychology je Středisko vzdělávání a rozvoje homeopatie (CEDH, www.cedh.org), francouzský homeopatický institut se čtyřicetiletou tradicí, který HLA v České republice exkluzivně zastupuje.

Tým CEDH udělal velkou práci, aby ověřil zdroje a spolehlivost materie mediky a tím umožnil integraci homeopatie do současné medicínské praxe. To je obsahem pojmu Klinická homeopatie, která vychází ze zásad nejhlubší homeopatické tradice i z poznatků moderní vědy a medicíny. Opírá se o klinickou praxi a zkušenost několika generací lékařů-homeopatů. Základním pilířem seminářů CEDH je interaktivní výměna poznatků s vyučujícími a předávání zkušeností z lékařské praxe. Počet posluchačů je vzhledem ke kvalitě výuky založené na individuálním přístupu k posluchačům limitován.

Přednášejícími jsou čeští a francouzští lékaři s akreditací CEDH a s mnohaletou zkušeností s homeopatickou terapií ve vlastní klinické praxi. Mnozí publikují v odborných časopisech a přednášejí na mezinárodních homeopatických kongresech.

Program jednotlivých seminářů a další kompletní informace se dozvíte na www.cedh.cz.

 

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde