PřihlášeníPozdravení předsedkyně HLA...

Pozdravení předsedkyně HLA...

Vážení a milí členové HLA,

jménem rady HLA Vás zdravím v novém roce 2017. Je to rok pro nás všechny opravdu významný… Naše asociace slaví desáté narozeniny. Pojďme ho tedy prožít nejen bilancováním minulých let, ale i pohledem do budoucnosti.

Bude na vás čekat pestrá nabídka vzdělávacích akcí, která vyvrcholí Jarním setkáním ve dnech 25. - 27. května 2017 v hotelu Grandior v Praze. Pozvali jsme pro vás výborného psychosomatika a psychiatra Dr. P. Vachetta, který nám předá své zkušenosti nejen formou semináře, ale i workshopu na téma „Závislosti mladých“. Přiznávám, že pro mou homeopatickou praxi je to více než aktuální, množí se mi případy závislostí na jídle, na fyzickém cvičení, na drogách atd…

Opravdu s pokorou vzpomínám na své začátky s ekzémy a opakovanými ORL infekty. Ne, že bych je neřešila i dnes, ale stále častěji narážím na zcela novou problematiku anhedonie (neschopnosti prožívat radost a pozitivní emoce), kterou jednotliví klienti řeší po svém, a to nejčastěji nějakou tou závislostí.

Dále se těšíme na společné sdílení zkušeností nejen v průběhu našich osobních setkáních, ale i během celého roku na webu HLA (v dohledné době dostane web novou podobu), kde na vás bude čekat spousta informačních novinek z domova i ze světa, a hlavně bude studnicí nových poznatků pro každého z nás. Zkušenější kolegové přinesou cenné rady pro začátečníky a mladá generace nám na oplátku ukáže nové možnosti získávání informací zcela jinak než z tlustých knih. 

Velký důraz klademe na naše napojení na síť homeopatů z celé Evropy (jsme přece členové ECH - European Committee of Homeopathy) a sledujeme dění v celém homeopatickém světě. V současnosti probíhá spousta projektů pod hlavičkou WHO, které mají za úkol ukázat možnosti CAM metod. Je to rozsáhlý projekt: Traditional medicine strategy WHO (na léta 2014-2023), jehož koordinátorem je Dr. Peter Fisher z Královské nemocnice integrativní medicíny v Londýně ve Velké Británii. Ano, je to právě ten lékař, který má ve své péči britskou královskou rodinu.

….ale bez každého jednoho z Vás, členů HLA, bychom nemohli realizovat ani jednu z výše uvedených možností. Takže Vám přejeme do roku 2017 zdraví, štěstí, lásku a pohodu přesně v takovém dávkování, jaké momentálně potřebujete.

Za radu HLA MUDr. Ilona Ludvíková

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde