PřihlášeníHomeopatická lékařská asociace

Sdružení lékařů, klinických psychologů, doktorů a magistrů farmacie praktikujících klinickou homeopatii.

Stát se členem

Více informací o HLA

Hlavní kategorie

O HLA

Podrobné informace o
Homeopatické Lékařské Asociaci, Členství, Mezinárodní spolupráce,
Kontakt ...

Pro členy HLA

Publikace, Přednášky lektorů, Poradna pro začínající homeopaty, Příběhy z ordinací ...

Homeopatie

Klinická homeopatie, Klinické studie, Chorobopisy, Brožury, Bakalářské práce, Mezinárodní akce, Kongresy a konference ...

Vzdělávání

Studium CEDH, Pediatrické moduly, ORL moduly, Specializační semináře, Vzdělávání pro zdravotnické profese ...

Poradna

HLA provozuje poradnu pro začínající homeopaty kde je možné konzultovat dotazy s homeopatickými odborníky.

Naše publikace

Přehled knih a publikací, které lze u nás koupit na dobírku nebo na seminářích.

Aktuality

Nenechte si ujít Jarní homeopatický seminář!

Zveme vás na Jarní homeopatické setkání s podtitulem "Trávicí systém z pohledu klinické homeopatie". Problémy trávícího systému trápí v současnosti mnoho pacientů, jedná se tedy o téma nadmíru aktuální do vaší klinické praxe. Nabídneme vám patofyziologický i psychosomatický pohled na jednotlivé etáže trávící soustavy. Nebudou chybět ani praktická homeopatická doporučení na nejčastější funkční potíže v oblasti trávení, jater, žlučníku i slinivky břišní. Společně pak budeme diskutovat o našich zkušenostech s homeopatickou léčbou těchto potíží.
Číst dále

Problematika antibiotické rezistence očima lékařů

Přinášíme vám rozhovor s Dr. Petrou Weiermayerovou, předsedkyní Rakouské společnosti pro homeopatickou veterinární léčbu (ÖGVH) a Dr. Bernhardem Zaunerem, předsedou představenstva rakouské Společnosti pro klasickou homeopatii (ÄKH), v němž se dozvíte o tom, jak moc problém antibiotické rezistence ohrožuje život a jak mu lze pomocí homeopatie čelit.
Číst dále

Repertorizace, 23.3.2019 WORKSHOP ZRUŠEN

Vážení posluchači, velmi se omlouváme, ale plánovaný workshop REPERTORIZACE byl z organizačních důvodů zrušen. O náhradním termínu budeme všechny přihlášené účastníky včas informovat.
Číst dále

Klinická homeopatie v lékařské praxi

Srdečně Vás zveme na seminář Klinická homeopatie v lékařské praxi. Tým lektorů HLA pro Vás tentokrát připravil odbornou přednášku z 6. mezinárodního kongresu CEDH v Barceloně a navíc odborné sdělení zaměřené na aktuální sezónu. Témata: 1. Homeopatická léčba a prevence alergií, MUDr. Kateřina Formánková 2. Úzkost a nespavost u starších osob, Dr. José Ignatio Torres Jiménes, Španělsko
Číst dále

Přijďte na veterinární workshop! Již 16.3. v Brně!

Nenechte si ujít workshop klinické homeopatie v denní veterinární praxi se zaměřením na traumatologii, gynekologii a porodnictví. Ověřené homeopatické léky a jejich kombinace, diskuze o zkušenostech s použitím homeopatických léků v uvedených oblastech praxe. Kasuistiky i s obrazovou dokumentací vítány. Vhodné i pro veterinární lékaře, kteří s homeopatií začínají a pro studenty veterinární univerzity.
Číst dále

Chris Day, průkopník ve veterinární medicíně

V 71 letech má Chris Day, veterinární homeopat a prezident britské asociace veterinárních homeopatů (British Association of Homeopathic Veterinary Surgeons), za sebou kariéru trvající skoro pět desetiletí. Na základě toho, že díky homeopatii úspěšně vyléčil bezpočet zvířat, že začal publikovat a vytvořil homeopatický kurz, vysvětluje, proč je alternativní léčba stále hnací silou jeho života.
Číst dále

Videoarchiv HLA

Fotogalerie HLA

Fotografie akcí pořádaných HLA

Další fotografie

Citát týdne

Kontakt

Homeopatická Lékařská Asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Telefon:
+420 773 686 002

Email:
info@hla-homeopatie.cz